O nas

Centrum Medyczne „CURATE” w Lubartowie oferuje swoim Pacjentom szeroki zakres usług w zakresie opieki medycznej, którą zapewnia dzięki stałej współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia, najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie medycyny oraz najnowocześniejszemu sprzętowi, służącemu właściwej diagnostyce i skutecznemu leczeniu.

 

W naszej codziennej pracy przyświeca nam motto dbania o respektowanie Praw Pacjenta oraz troski o poszanowanie jego godności, przy zachowaniu najwyższych standardów w procesie leczenia.

 

Od początku naszego istnienia koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta. To co nas wyróżnia, to szczególna więź pomiędzy lekarzem a Pacjentem oraz zrozumienie jego potrzeb. Naszym największym atutem jest personel medyczny, zrekrutowany spośród najlepszych specjalistów w Lublinie, w tym lekarze rodzinni oraz lekarze pediatrzy z Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Szczególnie dbamy o wysokie zaangażowanie personelu okołomedycznego.

Pielęgniarki środowiskowo-rodzinne i położne środowiskowo-rodzinne, chętnie udzielą bezpłatnych i kompetentnych porad każdemu Pacjentowi.

 

Naszych Najmłodszych Pacjentów otaczamy najlepszą opieką medyczną. Oferujemy Państwu opiekę pediatryczną zarówno dla dzieci zdrowych jak i chorych, w ramach dwóch osobnych poradni: dzieci chorych i dzieci zdrowych. Kompleksowy zakres konsultacji specjalistycznych, szeroka diagnostyka obrazowa i laboratoryjna, szczepienia obowiązkowe i zalecane, rehabilitacja oraz testy alergologiczne, to tylko niektóre z usług świadczonych przez Centrum Medyczne "CURATE" w trosce i dbałość o Małych Pacjentów.

 

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najlepszej klasy sprzęt medyczny, w tym: nowoczesny aparat USG Aloka 6, EKG, laser dermatologiczny CO2, mikroskop stomatologiczny podnoszący efektywność leczenia kanałowego oraz komputerowe, bezbolesne znieczulanie.
Wsłuchując się w głos naszych Pacjentów oraz wychodząc naprzeciw nowoczesnym technologiom sukcesywne doposażamy nasze Centrum w nowoczesny sprzęt medyczny oraz poszerzamy zakres świadczonych usług.

 

Centrum Medyczne "CURATE"
ul. Mickiewicza 3-5
21-100 Lubartów
e-mail: cm@grupacurate.pl

rejestracja ogólna:

tel. 797 709 908

81 855 44 77

81 45 46 701

rejestracja stomatologiczna

tel. 667 670 937

81 45 46 709

e-mail: stomatolog@grupacurate.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku

w godzinach od 7:00 do 19:00

 

Zadbaj o swoje zdrowie i zaufaj Centrum Medycznemu "CURATE".
Serdecznie zapraszamy.

 

Sugestie i propozycje  dotyczące Państwa oczekiwań odnośnie świadczeń medycznych oraz funkcjonowania  NZOZ Centrum Medyczne Curate uprzejmie prosimy kierować na maila: 

cm@grupacurate.pl

 

Serdecznie zapraszamy  Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

 

Dla stałych Pacjentów korzystne oferty i rabaty!